Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt lábköröm?

Benőtt lábköröm?

Figyelt kérdés

Debrecenbe hol tudnám kivetetni a körmömet, vagy csak azt a részét ami be van nőve?

Mivel már nem tudom kivágni, és fáj is, ha nagyobb erővel hozzáérek, vérzik is meg minden.

És egy ilyen beavatkozás mennyibe kerül?


És amúgy miért nő be a köröm, és miért csak a lábujjakon?



2015. márc. 19. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el sebészetre és minden kérdésedre válaszolnak majd.
2015. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztk ingyenes,ugyanugy megcsinaljak.
2015. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pont a sebészeten kontárkodják el , mázli ha jól teszik és nem tépik le . Pedikűrös segít .
2015. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2015. márc. 19. 19:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ kihez mész és milyen állapotban van a köröm. Ha már le kell venni vagy ki kell vágni azon pedikűrös nem segít.
2015. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Piros69 válasza:
Sziasztok! Én azt szeretném mondani, hogy nekem sebészeten vágták ki kb 5X és mindig visszanőtt. Utána elmentem az Ars Medica Lézerklinikára Pesten, lézérrel megcsinálták és semmi baja. Ennek már kb 20 éve van. Most miután a másikkal is próbálkoztam a sebészeten egy párszor feladtam és megyek Pestre pénteken.
2017. júl. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!