Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan, havonta benő a...

Folyamatosan, havonta benő a lábkörmöm, mit lehetne tenni, hogy a havi rendszeresseg ne legyen? Vagy megszűnjön?

Figyelt kérdés
Borzasztó fájdalmakkal jár, és ha én vagy a pedikűrös csinálja, teljesen mindegy, úgy is be fog nőni...

2015. febr. 21. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
sebész lézerrel megoldja
2015. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt. Allandoan levettek a sebeszeten, mindig ugyan ugy benott. Majd elmentem magandokihoz aki lezerrel kicsinyitett a koromagyon. Az egyik laban szep lett, a masik amelyiket sokat szadiztak a hozzaerto orvosok olyan mintha gombas lenne, es kb fel centi normalis rajta, a tobbi lebeg a levegoben, megvastagodott es csak geppel lehet formazni.


Bocsi a durva leirasert, csak azt akarom demonstralni, hogy jol gondold meg milyen szakemberhez fordulsz. Ha jot akarsz kihagyod az allami orvosokat es magandokival lezereztetsz, nehogy ugy jarj mint en.

2015. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lézerrel csinálták meg egy éve, azóta nincs vele gond.
2015. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a lézereset magándokinál csináltasd! Drága, de megéri!
2015. febr. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ezt 14 éves korúaknak is lehet?Vagy mennyi a minimum életkor?
2015. febr. 25. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam és megcsinàlták. Szerintem csak szülői beleegyezés kell.
2015. febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!