Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megálltam hogy kihúzzam magam...

Megálltam hogy kihúzzam magam és utána elkezdtem szédülni és egy másodpercre rá kényszerből letérdeltem, és a vállam rángatózott 2 másodpercig és az agyam is megbolondult. Mintha valami epilepszia roham tört volna ki. Szerintetek ezmi?

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 22:11
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen olyan dolog történt veled, amely neurológiai vizsgálatot igényel. Kérj a családorvosodtól beutalót és menj el a neurológiára. Ha az eset azóta ismétlődött volna, akkor ez még fontosabb!
2015. márc. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csináltass teljes labor vizsgálatot is, alacsony vércukor is okozhat ilyen tünetet.
2015. márc. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, szerencsére nem történt velem többször ilyen. Többször is mondták hogy valószínűleg azért volt mert leesett a vércukrom.
2015. márc. 27. 16:41
 4/4 anonim válasza:

Attól függ, hogy mennyi ideig álltál, mert ha sokáig nem ültél le akkor nagyon valószínű, hogy a szíved az oka. Mivel nem tudja a vért ugyanolyan tempóba 'szállítani' az agyadba és a lábadba is. Ezért is van, hogy sok állás után elájul az ember.

De ezt csak azért mondom, hogy ne ijedjél meg annyira, viszont mindenképp látogass meg egy orvost.

2015. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!