Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A ver adasnak milyen hatranyai...

Szabados szabolcs kérdése:

A ver adasnak milyen hatranyai vannak? Hallottam olyat h elkaphatsz bizonyos betegseget, hogy legyengulsz egy bizonyos idore, vagy hogy ha egyszer adsz vert, akkor folyamatos verado kell legyel.

Figyelt kérdés
Ezekbol mi igaz? Amugy Sulyemelo vagyok, ha sportolsz akkor van gond ha vert adok?
2013. febr. 24. 13:01
 1/1 anonim válasza:

Nincs hátránya. Előnye: ingyenes szűrővizsgálat, 3 embert megmentessz, kapsz inni+nasit+500huf-os kajautalványt. Meg pár napig hősnek érezheted magad :)

Nem kaphatsz el SEMMIT. A tökéletesen steril véradó 'zsákhoz' ill. tűhöz nincs hozzáférése senkinek, kivéve abban az 5-10 percben míg leveszik a vért. Fertőtlenítik kezedet, mindenki kesztyűben. SEMMIT nem kaphatsz el, nekem mondták már ott, hogy sokan ezért félnek elmenni, de ennek semmi alapja :)

Én többször adtam már - és nem nem kell rendszeresen menned, csak amikor TE akarsz, nem kötelező - és ha rendesen eszel (ajánlott du. menni, és előtte reggeli és ebéd: szénhidrát+fehérjedús, ne nagyon zsírost:) ) akkor meg sem érzed, utána pihensz pár percet, és znap ne menj edzésre. ennyi :)

2013. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!