Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Mi lehet a...

Mi történhetett? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon meglepődtem valamin, izgatott lettem, de ilyen még sosem történt... Rettentően hányingerem lett, attól féltem mikor hányom el magam (de nem tudtam hányni, szerencsére nem vagyok hányos típus), szédültem, melegem volt, végig remegtem, mint a kocsonya, ideges voltam, a környezetemből alig érzékeltem valamit. Éjszaka alig aludtam valamit, a hányinger még van, ég a gyomrom olyan mintha a gyomromtól egészen a torkomig egy jókora gombóc lenne és éjszaka az orromban pulzáltak az erek, nagyon ijesztő volt. A belső idegességem még meg van, pedig semmi okom rá... Mi lehet ez? Pánikroham? Vagy micsoda? Hogyan kezeljem a borzasztó gyomor égésem és hányingerem?
2015. márc. 22. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is pánik roham. Gyomorra próbáld egy kiskanál szóda bikarbónát. Tedd a szádba és szükség szerinti vizzel nyeld le. Hátha segit. Emellett ehetsz olyat ami felszivja a felesleges gyomorsavat, mint például valami száraz ostya.
2015. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik a gyomorégés, akkor menj el a háziorvoshoz, mert reflux is lehet, arra gyógyszer kell.
2015. márc. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!