Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális ez? Mi történhetett...

Normális ez? Mi történhetett velem? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
valami történt mert mostanában egy szemhunyásnyit sem alszom.vegetáriános lettem pedig 2 hónapja még éltem-haltam a húsért.a legrosszabb pedig az hogy vágdosom magam az ollóval.mi történhet velem?sőt még csokoládét sem eszem.nincsenek lelki problémáim egyszerűen csak ha felkapom magam valamin azonnal nyúlok az ollóhoz.se szerelmi bánat sem semmi.mi lehet a bajom?!akit érdekel a problémám és segítene megoldani légyszi irjon privátban.

2013. máj. 8. 17:51
 1/7 anonim ***** válasza:
"nincsenek lelki problémáim" Ezt ugye te sem gondoltad komolyan. Valami probléma csak van, ha vagdosod magad! Próbálj aludni, lehet hogy csak nagyon kimerült vagy!
2013. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem más az oka ha érdekel leírhatom.ez egy elég gyerekes problematika.
2013. máj. 8. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd le! szívesen meghallgatom és megpróbálok segíteni! :)

A problémának meg nincsen jelzője! az csak van... nincs gyereke vagy kicsi/nagy probléma. A probléma az probléma...

2013. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valami lelki probláméd biztos van!! Írj részletesebben! Biztos tudod/sejted, hogy mi az!


Pszichológus így is-úgy is ajánlott!

2013. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A problémádra én is kíváncsi lennék. A semmi miatt nem lehet bajod.
2013. máj. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azt hiszem mindenkinek átküldtem hogy mi lehet a problémám.tudom hogy ez miatt nem kéne magam emészteni de egyszerűen nem tudom mi lett velem.tudom ez hülyeség.kérlwek ne nevessetek ki ezért...
2013. máj. 8. 21:06
 7/7 A kérdező kommentje:
ez az egy lehetséges problémám van.más semmi.más nem lehetséges mert nincs is.
2013. máj. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!