Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rendelkezik valaki pacemaker...

Rendelkezik valaki pacemaker viselésével kapcsolatos tapasztalatokkal?

Figyelt kérdés
Egy-két hónapon belül döntenek arról a klinikán, hogy a hosszú évek óta fennálló kezelt ritmuszavarom ellensúlyozására pacemakert kell viselnem. Ha a készülék behelyezését egyértelműen fontosnak ítélik, nyilván nem fogok tiltakozni. Viszont még nem beszéltem senkivel, mik a kockázatai, mennyiben gátol a normális hétköznapi életben, milyenek az életkilátások stb.Több ilyen cikket elolvastam, de személyes véleményre lennék kíváncsi, akár páciens, akár kardiológus szakember részéről.

2015. márc. 23. 11:44
 1/4 anonim válasza:

Én nekem 1 hete van berakva de azért van tapasztalatom:

1.ne terheld túl magad

2. Nem nagyon kell parázni a műtéttől

3. Fogadd meg orvosod tanàcsát

2015. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és nem nagyon folyásol be az életedbe
2015. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, Önnek ritmuszavar, vagy szívelégtelenség miatt volt rá szüksége? Az EF nálam most 40%, és ezért a döntést elhalasztották.A ritmuszavar többé-kevésbé megmaradt, és még teniszezek is mellette. Erről az orvos nem tud,mert egyébként nem engedi.
2015. jún. 23. 09:26
 4/4 anonim válasza:
1. kommentelő: Nekem alacsony volt a pulzusom és AVblokkom volt ezért lett beültetve. most jól érzem magam. Am 14 éves vagyok!
2015. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!