Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kerlek szepen nyugtassatok...

Kerlek szepen nyugtassatok meg! Rettegek. Sirni tudnek!?

Figyelt kérdés

Mar 2 eve nem voltam fogorvosnal mert eddig MINDIG borzaszto fajdalom volt az egesz. Szornyu. Katasztrofa.

Az injekcioval nincs bajom azt lesz*rom csak a huzas meg a gyokerkezeles..

Mikor utoljara voltam fogorvosnal, majdnem elajultam attol hogy kinyitottak az ajtot es meglattam a szeket amibe bekell fekudni. Rendesen elsotetult elottem minden..

Es ma 3 orara megyek, es szerintem vesni is fogjak mivel emiatt a felelem miatt jol elhanyagoltam es inyig tort :(((

Rettegek basszus.

Hogy nyugodjak meg?

18/L


2015. márc. 23. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked magánrendelésre kéne menned! Ott egészen más a fogadtatás!
2015. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 badboy99 válasza:
Gondold azt, hogy ha túl leszel rajta, akkor minden rendben lesz és jó sokáig még csak a fogorvos környékén se kell járnod. Hallgass zenét közben, koncentrálj arra, fejben énekeld az énekessel együtt a szöveget és hidd el, hamar túlleszel az egészen. :D
2015. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

úúú kérj rendesen érzéstelenítőt:S amúgy nekem 3 éve akarták gyökérkezelni a fogam, azóta sincs vele baj. nem mentem vissza gyökérkezelésre, mert hülye leszek ha nem fáj :D ezt a fogam egyébként csak letörtem, a felét és felépítették tömőanyagból. a tömőanyag 1x már lejött, akkor mentem vissza, megcsinálták ideiglenesen, de mondták h menjek vissza gyökérkezelni. azóta is teljesen jó az a fogam és szép (pedig csak ideiglenes, de jól megcsinálták).


csak sok kitartást és szerencsét tudok kívánni!!! Minden rendben lesz, utána szerintem sokkal jobb lesz mint előtte, ez a lényeg!:)

2015. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hat en mindig kerek de amellett is borzaszto..

Mikor utoljara voltam 15 evesen, akkor kepzeljetek kaptam erzestelenitot es elkezdte csinalni de pityeregni kezdtem mert fajt mellette is.Erre ideges lett a doktorno, belenyomott meg egy erzestelenitot es kikuldott. Vissza mentem elkezdte csinalni megint de ugyanolyan szar volt. Mintha az agyam tepnek ki. Erre megszolalt " hogyha itt hangokat adsz ki akkor lehet elmenni" kaptam meg 3 erzestelenitot de ugyanugy fajt. En azt hittem ott halok meg

Es nem hisztiztem,mert erre mindenki ravagja hogy hiszti. Konyorgom nem 4 eves vagyok , hogy hisztizek...

Kihuzta szepen, a 4 szeep hosszu vastag es 4 fele allo gyokeres fogam es mikor mentem ki, meg o erezte magat megsertettnek vagy nem tudom mi baja volt, mert koszonni sem koszont..

Kiskoromban meg erzestelenito helyetz alkohollal itatta az inyem...

Stb..

Most ez egy uj orvos lesz nekem de akkor is felek..

2015. márc. 23. 13:00
 5/6 anonim ***** válasza:

bátor vagy hogy rávetted magad én se voltam már 10 éve pedig vagy 3 fogam ínyig le van törve, van lukas is.


Meg rossz érzésem is van mert egyszer azt mondta hogy nagyon nyáladzok, mert nyelni se mertem amíg a számban turkált.

Előre parázok mit szólna ha meglátná a fogaimat, elkezdeni sorolni hogy ezt vésni kell a másikat fúrni stb..

2015. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt -
2015. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!