Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyugtassatok meg kérlek, hogy...

Nyugtassatok meg kérlek, hogy 100%ig ki van zárva, hogy terhes vagyok mert belehalok ha az leszek. Ugye nem?

Figyelt kérdés

Mindig körültekintően alaposan kezet mosok és fertőtlenítem a wc-t le is húzom de ma annyira rettenetesen kellett már pisilnem,hogy csak arra volt időm,hogy lehúzzam a wc-t és alaposan kezet mossak de a wc ülőkét nem mostam le és nem fertőtlenítettem és nem ültem rá ugyan hanem félig gugolva pisiltem..és iszonyatosan rettegek attól (annak ellenére,hogy tisztában vagyok a folyamattal,hogy lesz gyerek) hogy valami sperma volt az ülőkén és felcsapódott ahogy pisiltem vagy hozzáért a combom és ahogy felhúztam a bugyim...mivel van férfi a házunkban és...teljesen idegbeteg vagyok..Ráadásul szűz vagyok még és folyamatosan ezen rettegek vagy, hogy valami történik ami következtében terhes leszek...

belebolondulok ebbe a gondolatba annyira rettegek tőle pedig alapvetően normális okos értelmes ember vagyok de ez az egy gondolat kikészít napi szinten rettegésben tart


2015. febr. 18. 16:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, tuti, hogy nem vagy terhes. Inkább egy pszichológusra lenne szükséged, ez a rettegés túlzott.
2015. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Járok pár hónapja de nem szűnik a rettegés..sőt egy-egy terápia után erősödik..pedig sosem bántottak "úgy" (hogy esetleg kiváltó oka lenne ennek a félelemnek)

Fogalmam sincs honnan jön az egész..ma is voltam terápián lehet azért vagyok ismét ennyire zaklatott

2015. febr. 18. 16:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnyugtatlak, 1000%, hogy nem vagy terhes. Ne is gondolj ilyenre, amit felsoroltál, attól nem lehetsz terhes.

Próbálj kevesebbet gondolni erre a témára, mert tényleg para amit csinálsz és az sokkal károsabb lesz, mint ha teherbe esnél.

2015. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztos, hogy nem lehetsz ettől terhes, viszont a szorongás egy olyan dolog, hogy a racionális magyarázatok nem mindig működnek (nyilván te is tudod, hogy a félelmed alaptalan). Ebben tényleg csak szakember tud segíteni, remélem, hogy minél előbb lesz eredménye.
2015. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..igen szörnyű mert felfogom,hogy irreális és mégis valóságos félelemmel gondolok rá mintha legalább 90% esély lenne rá..remélem megoldódik már mert így nyitni sem tudok a férfiak felé pedig vágyom arra,hogy szeressenek de elzárkózom előlük.
2015. febr. 18. 16:42
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor nem valami jó pszichológust fogtál ki. Teljesen abnormális ez a paranoiád a terhességtől. Az a baj, ha ez nem múlik el, tudat alatt annyira erős marad, hogy akkor sem fog sikerülni a baba, ha alkalmas körülmények lesznek és már szeretnél babát. Egy ismerősöm kipróbálta a pszichodrámát, mert a pszichológus neki sem tudott segíteni és nagyon elégedett volt az eredménnyel. A pszichodráma olyan dolgokat segít a felszínre juttatni, amire nem gondolnál magaddal kapcsolatban. Ha sikerült szó szerint újrajátszani életed már elnyomott negatív eseményeit, képes leszel tisztán látni és pl. a terhességet, mint élethelyzetet már fogod tudni kezelni.

Itt utánaolvashatsz a pszichodrámának:

[link]

Szinte biztos vagyok benne, hogy családon belüli túlzott elnyomás/elvárás vagy más rejtett trauma anyukád és közted van a háttérben.

2015. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez fóbia lehet nálad. Mint írtad okos értelmes ember vagy, tehát magad is tudod a választ: ÍGY NEM JÖN LÉTRE TERHESSÉG!!!
2015. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%

Attól még, hogy kitöröltetted a válaszomat, a tény marad: baj van az agyaddal, mert ez a problémád egész egyszerűen nem normális!

És akkor még kíméletesen fogalmaztam.

2015. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%
Igen, teljesen idegbeteg vagy. És nem, nem bolondulsz bele, már az vagy.
2015. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
meg fogom nézni azt az oldalt.. nem én töröltem le a válaszod nekem nem is adódik ilyen lehetőségem (akkor törlik ha többen jelentik..én így tudom) bolondnak nem tartom magam de az tény,hogy van pszichés problémám és ezt nem is tagadom..próbálom kihozni magam belőle..a kérdést pedig megerősítésként tettem ki mert tudom magamban a választ csak annyira bizonytalan vagyok az egész életemben,hogy idáig jutottam
2015. febr. 18. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!