Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot....

Szabina.. kérdése:

Kérlek adjatok tanácsot. Bölcsődében dolgozok. ?

Figyelt kérdés

Bölcsődében dolgozok és rengetegszer kell kezet mosnom. A kezem teljesen ki van száradva és nagyon fáj is. Hiába krémezem nem segít, sőt mostanában ha bekrémeztem elkezd égni az egész kézfejem és vörös lesz. Már kipróbáltam mindenféle krémet, mostanában (tanácsra) vajat kenek a kézfejemre. Egy ideig be is vállt de már attól is ég és piros a kezem.

Már kifogytam az ötletekből. :(



2015. márc. 23. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

esténként kesztyűt is húzz a krémes kezedre.milyen krémet használsz?kókuszolajat próbáltad már, akár kézmosáshoz is?

figyelj a megfelelő folyadékbevitelre,ha nem iszol eleget,az is szárítja a bőrt.

2015. márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kézmosószer is ludas lehet. Érdemes lenne más szappant kipróbálni, lecserélni a mostanit.
2015. márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kókuszolajat még nem, de kipróbálom köszönöm. :) A folyadékbevitellel is lehet némi probléma.


A probléma az, hogy nem igazán tudok váltani mert fertőtlenítős szappant kell használnunk.

2015. márc. 23. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:
A dm-ben lehet kapni teafa folyékony szappant, az is fertőtlenítős, de természetes. Ha semmilyen krém nem használ, akkor a szappannal van a baj. Bőrgyógyász is első sorban ezt iktatná ki, allergiás lehetsz rá.
2015. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem simán a mosogatástól is ilyen. Sűrű testvajjal kenem, Alverde van itthon és a Rossmann wellnes családjából egy. Elég jók. De az említett kókuszolaj is jó.
2015. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!