Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár alkoholista, viszont...

Pár alkoholista, viszont szeretném megmenteni a kapcsolatunkat! Van két közös kislányunk és velünk él az ő lánya is. Adjatok tanácsot, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

X időközönként,x mennyiséget iszik (naponta,hetente).Vasárnap az egyetlen nap,amikor velünk lehett volna,de ő "átült" a szomszédhoz szülinapot ünnepelni,mikor besokalltam.Összepakoltam,eljöttünk szüleimhez.Ma keresett először.hívott délután.

mondta,h beszélnünk kellene.mikor megyünk haza.meg megnézheti-e a lányokat?eljött.nem beszéltünk semmit.mikor elment,mondta,h szóljak,ha jöjjön,én meg mondtam,h keressen,ha akar.

erre?elment inni(kocsival),mint állítólag egész héten...


2014. okt. 23. 20:46
 1/5 A kérdező kommentje:
első szó-párom...
2014. okt. 23. 20:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó alkohol-elvonókúrára menni, akkor ne akard megmenteni a kapcsolatot, a saját és a két lányod érdekében.
2014. okt. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mivan? vasarnap jottel el es ma keresett eloszor???
2014. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem meg tud birkózni a problémával,de most úgy érzem,nem szabad engednem...lehet még esély?mik a tapasztalatok?
2014. okt. 23. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
alkoholista nem fog valtozni, csak ha o maga kezdemenyezi a leszokast es akarja minden idegszalaval, es meg akkor is szinte biztos bukas, de legalabb kis remeny van. (nalunk volt 2 a csaladban. volt. az egyik bortonben van most, a masik nem volt verszerinti, mar a csaladja elhidegult tole, senkivel nem tartja a kapcsolatot) te a fejed tetejere is allhatsz, kovetelozhetsz, semmi hatasa nem lesz.
2014. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!