Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Használta már valaki a Valgus...

Éjfény kérdése:

Használta már valaki a Valgus Pro zselés nagylábujj rögzítőt?

Figyelt kérdés

#ValgusPro
2015. márc. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi az off miatt, de nagyon érdekel, és nem találok google-ban semmit: Mi a jó élet az a nagylábujj rögzítő??? :D
2015. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. márc. 28. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Durva. :) Nem láttam még ilyet. Szerintem válasz nem jön egyhamar, de ha szükségét érzed, úgy gondlom, egy próbát megér.
2015. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akinek ilyen problémája van, azt minden lehetőség érdekli, hátha elkerülhető a műtét. Én kétlem ennek a dolognak a hatékonyságát, ezért kíváncsi vagyok a véleményekre, hátha valaki próbálta már.
2015. márc. 28. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva a hallux valgus 14 évesen. Gyakorlatilag ki.aszottul megs.optam! Nekem mind a kettő olyan háromszög alakú, hogy a másik alá megy, és át kalapács. A műtét 18 éves kortól lehet. Nekem meg évek alatt megy egyre jobban megy befelé. De ha neked nem annyira megy be, akkor nekem ez van:Hallux vagus kezelő BORT Valco.de sztem elég jó, csak rajtam már semmi sem segít.
2015. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! S melyiket érdemes használni, az éjszakait, vagy a nappalit? Nekem is több éves probléma ez és a jobb lábam csúnyább és fáj is.
2015. ápr. 16. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!