Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez a gyulladt valami a...

Mi ez a gyulladt valami a testemen? Ha ottmarad örökre zavarni fogja a párom? (Kép mellékelve)

Figyelt kérdés

2 hete rajtam van, alig bírok tőle mozdulni, aludni.


Dió nagyságú, és kb két tenyér nagyságban fáj, sugárzik a karomba is.


Hátam közepén van.


[link]


2015. márc. 28. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Két hete ott van, nem múlik el, de mégsem mentél el vele orvoshoz?
2015. márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
reménykedem, hogy elmúlik, vagy kifakad magától ha valami kelés, de még sosem volt ilyen sokáig semmi rajtam, lehet a nagysága miatt tart ilyen sokáig míg megérik?
2015. márc. 28. 14:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Apukámnak is van hasonló a fején, csak nincs begyulladva. Csodálom, hogy nem mentél el eddig orvoshoz, mert szerintem ez sürgős eset. Apukámnak azt mondták, hogy ki kéne műtetni, mert el is rákosodhat, de persze nem biztos, hogy neked is az van. Lehet, hogy egy nagy méretű pattanás.

Menj vele orvoshoz! Amint csak tudsz.

2015. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ez szőrtüsző gyulladás is lehet szerintem. Ennél vákuum kötést szoktak alkalmazni, hogy a genny kijöjjön belőle.
2015. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tályognak tűnik,nekem is volt régebben sokszor a fenekemen...

Egy hétnél tovább sosem tartott,2 hét nagyon sok idő,ha nem fakad ki hétfőig,jobban jársz ha elmész orvoshoz.

2015. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mester Janó válasza:

Lehetséges, hogy szőrtüsző gyulladás. Nekem volt hasonló, az orvos felkeresése után pár napra elmúlt.

Mindenképp menj el vele orvoshoz és ne várj sokat, mert csak a saját életed nehezíted meg vele.

2015. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez furunkulus, tegyetek rá dunsztkötést, ha attól se fakad ki 1-2 napon belül akkor menj orvoshoz
2015. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2015. márc. 28. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!