Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet olyan kártyapaklit...

Hogy lehet olyan kártyapaklit kártyalaponként lefertőtleníteni, ami nem vízálló papíranyag?

Figyelt kérdés
Olyan esetben, ha sokszor használták, nem tiszta kézzel, például kórházban betegek. Úgy, hogy ne ázzanak szét a kártyalapok, és a papír illat utólag vissza álljon az eredeti gyári illatra. Biztos vagyok benne, hogy van rá lehetőség.

#kártya #vízálló #fertőtlenítés #nem tiszta kézzel sokszori megfogása után
2015. márc. 28. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
kivasalod
2015. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
200ftért kapsz újat, ez a legegyszerűbb :)
2015. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én óvatosan áttörölném enyhén fertőtlenítős puha ruhával, vagy mégjobb a puha ruha helyett kéztörlő, így nem kened rá újra a "trutyit" csak ne legyen nagyon nedves. Bár ez annyiból lehet nem jó hogy érződni fog valamennyire, esetleg alkohol, semleges arcszesz? Persze próbaképpen ki kell egy lapon nem e roncsolja a mintát a kártyán, de ha keveset használsz biztosan nem lesz gond.
2015. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a vattakorong még jobb lehet mint a papírtörlő. Előző voltam :D az alkohol ráadásul gyorsan elillan nem fogja szétáztatni
2015. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!