Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha fél perc különbséggel...

Ha fél perc különbséggel teljesen más értéket mér a vércukormérő akkor el kell vinni kalibráltatni?

Figyelt kérdés
Megmértem egy órával étkezés után és 4,9 volt. Rögtön betettem egy másik tesztcsíkot és akkor már 6,1 volt a mért érték. Ez nagyon nagy különbség és a vér mennyisége is teljesen rendben volt mindkettőnél. Elem most volt cserélve, bár maga a gép 3 éves. Hibaüzenetet nem küld. El kéne vinni megnézetnem. Ja a márkája Dcont partner.
2015. márc. 29. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem nagyon nagy különbség.
2015. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azonos dobozból vetted a két tesztcsíkot? A Dcont-ot nem ismerem, de más márkáknál dobozonként újra kell kalibrálni.
2015. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem olyan nagya különbség de azért elviheted
2015. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ugyanabból a dobozból vettem ki a tesztcsíkokat. Igazából csak akkor használtam ezt a mérőt amikor a kisfiamat vártam mert terhességi cukros voltam. Most megint várandós vagyok, ezért lenne fontos, hogy jól mérjen. Én annyira nem értek hozzá, ha szerintetek ez nem olyan nagy különbség akkor majd többször megnézegetem, hogy hogyan mér , aztán ha gyanús akkor elviszem megnézetni.
2015. márc. 29. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!