Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gond van az alvással. Mit...

Gond van az alvással. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már vagy fél éve nem aludtam ki magam rendesen úgy,hogyha felkelek azt érzem,hogy kipehent vagyok.4-5 órákat alszok,aztán egész nap rettenetesen érzem magam,és ha ez így megy továb akor ebből nagy probléma is lehet,érzem.

Mintha túl lenne pörögve elég sokszor az agyam vagy valami ilyet érzek,és lehet,hogy ez a probléma..Valami tanácsot tudna valaki adni erre?

Menjek psichologushoz?


2015. márc. 29. 19:17
 1/2 A kérdező kommentje:
*tovább* akkor*
2015. márc. 29. 19:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Túlvállaltad magad? Stresszes vagy? Szoktál kikapcsolódni? Erről nem meséltél. Nem feltétlenül kell pszichológus, de változtatni kell az életviteleden. Tudnál egyébként aludni, vagy álmatlan is vagy? Lehet a sok stressztől vagy, hogy túlvállaltad magad. Min pörög az agyad? Kikapcsoltam minden stresszforrást és máris tudok aludni. :) (Évekig is lehet a kialvatlanságot csinálni).
2015. márc. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!