Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik csuklón mérő vérnyomásm...

Melyik csuklón mérő vérnyomásmérőt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Utazás közben is szeretném néha megmérni, ezért a felkaros nem jó, mert sok helyet foglal.
2010. febr. 18. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Állítólag nem a legmegbízhatóbbak a csuklósok,de ha mindenképpen kellene neked,akkor egy gyógyászati boltban vedd meg,ne bevásárlóközpontban.
2010. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen erővel meg is tippelheted és az még helyet sem foglal. 10-15 Hgmm-t tévednek ezek mindkét irányba.
2010. febr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én sem ajánlom a csuklónm érőt. nekünk is van egy otthon 10-ből kilencszer valamiért meg sem méri. Kiírja hogy Error és kikapcsol... Míg a karos tök jó!
2010. febr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én momert csukló vérnyomásmérőt vettem.Ha jól emlékszem 3000 Ft volt. Tökéletesen működik, van felkarosom is, amit 16000-ért vettem, és többször mutat hülyeséget, mint a csuklómérő.
2010. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!