Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A könnyített gipszet nekünk...

A könnyített gipszet nekünk kell megvenni valami gyógyboltban, vagy közvetlenül a kórházban is adnak? Árilag hogy jön ki kb?

Figyelt kérdés
Tegnap eltörtem a lábamat, és próbáltam utána nézni a könnyített gipsznek, mert azt szeretnék a fekvő után.De olyan oldalra tévedtem, ahol egyből meg lehet venni az ilyesmi cuccokat.Szóval most kissé összezavarodtam :|. Előre is köszi a válaszokat
2011. máj. 31. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Apukámnak volt eltörve a lába nemrég. Neki fekvő után tették fel a könnyített gipszet. Csak kérni kell mikor mész, hogy lecseréljék a járógipszre. De bizony fizetni kellett érte pontosan már nem tudom mennyit, de pár ezer biztos volt neki.
2011. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké,köszi :)
2011. jún. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!