Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 napja viszket a testem...

3 napja viszket a testem minden pontján. HELP?!

Figyelt kérdés

3 napja kezdődött. Néha már annyira viszket, hogy letudnám marni a bőröm. a hasamon maradt 5-6 db pötty, gondolom a sok vakarástól. de amúgy apró hólyagok, amik elmúlnak ha nem vakarom, vagy besebesedik.

Poloska kizárt, mert a családban csak nekem vannak a tünetek. Férges se gondolnám, hogy vagyok, mert a kutyákkal semmi gond nincs. (allergiám van rengeteg mindenre, pollen parlagfű szénanátha toll stb.

arra gondolt anyu, hogy lehet a tollas dunyhától? Anyunak más ötlete nincs. félek hogy komoly baj van..(bárányhimlős még sosem voltam,de rosszul nem vagyok)

19L



2015. ápr. 1. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha elmennél bőrgyógyászhoz?
2015. ápr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobb lenne ha megmutatnád orvosnak, mert így látatlanban még tippelni sem lehet.

Lehet allergia, lehet bárányhimló is.


Amúgy poloska nem mindenkin okoz tüneteket, sok helyen csak egy családtagnak vannak iszonyú viszkető, szúnyogcsípésszerű kiütései, és van akinek semmi jele.

2015. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
poloska,allergia is lehet,menj dokihoz
2015. ápr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmentem a körzeti dokihoz, ő ránézett a hasamra, azt mondta ez bárányhimlő lesz.. De furcsa, mert nagyon kevés pötty van rajtam, szinte elenyésző, inkább a viszketés ami idegesít... azt mondta kedden menjek vissza, addig kalcium. Most viszont úgy érzem lázas leszek, most 37 fokos csak.
2015. ápr. 3. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!