Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos súlyvesztés, mitől...

Folyamatos súlyvesztés, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy itt senki sem orvos, és tervezek vérvételre is menni, de hátha valaki jártasabb ebben a témában és tud tanácsot adni.

Sokan megrémítenek ismerőseim körében is, hogy esetleg valami komolyabb bajom van.


A háttér, hogy minden kerek legyen:

Igazából mindig is nagyon vékony voltam. Volt egy idő, amikor abbahagytam a dohányzást és igencsak elkezdtem hízni, de ez nem jelentett számomra problémát.

Körübelül egy éve újra elkezdtem dohányozni, emelett életkörülményeim is megváltoztak. Sokat dolgozom, egész nap talpalok. Már szinte nem ülök a tv előtt egyáltalán és nem eszem annyi rágcsálnivalót, mint korábban. (Ez egyfajta pótcselekvés volt a cigizés helyett.)

Emelett egy éven belül négyszer költöztem és véget vetettem egy 7 évig tartó kapcsolatomnak. Ebből a 4 költözés kb. 4-5 hónapon belül történt. Szóval stressz is volt bőven. De ez körübelül október-novemberig lezajlott. Ugyanakkor egyáltalán nem érzem magam boldogtalannak, sőt, ezek egyértelműen örömteli változások voltak.



2015. ápr. 1. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra hogy átlépted a 30-at?

Minden embernél más de a test megszokik valamit!

Pl: Reggel szendvics kávé

Ebéd gyors zsíros kevés étel

Vacsora pizza!

2 év elegendő és ha ezt a koleszterin szintet nem viszed be a szervezetedbe akkor feldolgozza a meglévőt!

Ha leszoksz valamiről más kell helyette te lecserélted az evést cigire tehát fogysz!

Egyél sokszor keveset és javúl!

10kg fogyár 1-2 hónap alatt normális!

Lehet vírus vagy bélféreg is az oka vagy pszichés!

Ha pszichés akkor azt jelenti hogy vagy nincs időd unatkozni Pl: munka vagy új játék, vagy lelki trauma ami endorfint termel és elveszi az éhség érzetet!

Te tudod mi történt veled gondolkodj mi változott miért és milyen lettél tőle!

2015. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!