Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomás gondjaim vannak...

Vérnyomás gondjaim vannak vagyis pulzus, hová forduljak?

Figyelt kérdés

Voltam vele a házi orvosnál de nem foglalkozott vele, inkább csak a vashiányommal, ami végül kiderült hogy azert alacsony mert fiatal a szervezete, és vérzéssel sok vasat vesztek.

El múlt egy hétben napi 2szer mertem és egyszer volt 100 alatt apulzudom. Többi meresnél 103, 109, 115 legmagasabb 120 volt. A vérnyomásom többi részével minden rendben, 122/83 szokott lenni vagy alacsonyabb.

19/ L


2015. ápr. 2. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Az elég gáz ha a háziorvosod nem foglalkozott vele.. Nekem is magas volt mindig is a pulzusom 80-110 között volt mielőtt teherbe estem. Terhesen van mikor 144 nyugalmi helyzetben. Engem elküldtek kardiológiára kivizsgálásra,nem találtak semmit de gyógyszert sem írtak mivel terhes vagyok. Egyébként ha megszülök biztos hogy iratok fel pulzus csökkentőt mert engem zavar hogy fiatalon magas a pulzusom. Hogy derült ki hogy magas a pulzusod? Nem értem háziorvosod miért nem foglalkozott vele...
2015. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valami mást üneted is, vagy csak a magasabb pulzusszám? Miért méregeted a pulzusod, rosszul vagy ilyenkor? Nyugalmi állapotban ennyi, pihensz előtte mielőbb méred?
2015. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat fáj a fejem, és az iskola orvos javasolta h mielőtt be vennék akármit is mérjék meg.
2015. ápr. 3. 09:03
 4/5 anonim válasza:
Reggel, még ágyban fekve mérve is ilyen magas?
2015. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót a kardiológushoz, és csináltass EKG-t.
2015. ápr. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!