Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a lábfájdalom?

Mitől lehet ez a lábfájdalom?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy másodjára próbáltam neurológiára menni(háziorvos beutalt, és mindkétszer elmaradt a rendelés, legközelebb pedig csak 2 hét múlva hétfőn lesz...)


Kb. 2,5 éve álló munkát végzek (változóan 8-10-12 órában), de ez csak heti 2-3 alkalom, tehát nem minden nap.Az utóbbi 3-4 hétben a jobb lábam külső fele combtól kb. vádlig nagyon enyhén zsibbad(de nem mondanám azt, hogy le van zsibbadva, csak a fájdalom olyan jellegű), és tompán, de mégis erősen fáj, és terehelés hatására, ahogy telnek az órák, egyre rosszabb, nap végére elviselhetetlen. Fájdalomcsillapító (Cataflam, Voltaren Dolo) abszolút nem használ. Heteken keresztül minden nap 2x kentük Flector géllel, de nap végére ugyanúgy előjött. Most múlt szombat óta nem dolgoztam, és szinte egyáltalán nem érzem. Lehet ez enyhébb idegbecsípődés? Vagy azt folyamatosan érezném, és nem csak terhelésnél jönne elő? Kb. 4 hete egyik napról a másikra iszonyatosan fájt a farkcsontom körül, ahogy léptem, mindig belenyilallt, aztán ez másnapra tompult, és igazából azóta jön elő ez a probléma, nem tudom, hogy összefüggésben lehet-e a kettő.A derekam nem fáj. Valakinek volt hasonló tünete, valami tipp, hogy mi lehet ez? 24/l


2015. ápr. 3. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet idegbecsípődés vagy porckorongsérv.

Ilyen esetekben a fájdalomcsillapítók nem nagyon használnak. Orvoshoz kellene menni...

2015. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyébként szerencsére elmúlt azóta, de még mindig kíváncsi vagyok...Félek, hogy visszatér.


Neurológián 3. próbálkozásom során, amikor odamentem rendelési idő LEGELEJÉRE, közölték, hogy mások már rendelés előtt 2 órával odajöttek, és ők csak 12 sorszámot adhatnak ki...:D és mindezt úgy, hogy nem lehet időpontot kérni, hanem van egy rendelési idő, és aki kapja marja...egyszerűen szánalmas, és szomorú. Magánorvosra meg jelenleg nincs pénzem, illetve most tünetmentesen nem is érzem szükségét, csak érdekel a téma.

2015. jún. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!