Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális a testsúlyom? (bőv....

Normális a testsúlyom? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
150 cm vagyok, 42 kiló. Az osztálytársaim 40 kiló alatt vannak, es csak pár centivel alacsonyabbak nálam. Kalkulátorok szerint ez normalis, de engem nagyon zavar. Nem vagyok olyan nagyon hatalmas, de mégis milyen testsúly lenne az ideális? 10/L

2015. ápr. 7. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jó testsúly:) Lehet, hogy neked erősebb a csontozatod vagy izmosabb vagy. 2-3 kiló nem számít.

Képzeld nekünk most mérték a súlyunkat a suliban. Van két lány, akik egymagasak és ruhában teljesen ugyanúgy néznek ki, mindketten nagyon vékonyak! Felálltak a mérlegre és kideült, hogy 4 kiló eltérés van köztük, csak azért, mert az egyik lány izmosabb és az izom nehezebb, mint a zsír. Pedig mondom, mindketten ugyanolyan vékonyak. Szóval ne aggódj ezen:)

2015. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahh..köszönöm! Most nagyon megnyugtadtál! :)
2015. ápr. 7. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!