Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha most elég vékonyka vagyok,...

Ha most elég vékonyka vagyok, de végre sikerült elkezdenem hízni, ha elérem a normális testsúlyom, leáll a hízás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

170cm vagyok, 46kg voltam, de augusztus vége óta sikerült híznom 2 kilót, csak sajnos elég kevés sporttal, ezért gondolom zsírba jött fel. Ha mostantól sokat sportolok ( heti 2 kickbox, 1 kosár és mindennap 30 perc futás) akkor lehetséges hogy izomban hízzak tovább? És ha elérem az egészséges testsúlyt, amire szintén szeetnék rákérdezni hogy mennyi, akkor megáll hízás? Vagy megint elhízok? Mert egyébként 77ről fogytam 46ra.

Köszi!



2014. okt. 4. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
nálad az sem baj, ha kis zsír is megy fel. izomban csak akkor fogsz hízni, ha sokat eszel és azon belül is fehérjét, és ha nem kardió, aerob sportokat csinálsz, mert akkor még jobban fogyni fogsz. Erősítő edzés, saját testsúlyos, vagy súlyzós. Ha elérted az optimális testsúlyt, akkor annyit kell enned amennyire szükséged van, ha többet hízol, ha kevesebbet fogysz. Fiú vagy lány vagy? Mert nagyon nem mindegy, mi az optimális, meg ezt látni kell, meg amúgyis a testzsír százalék számít nem a súly
2014. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!