Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek megfelelő a...

Szerintetek megfelelő a testsúlyom?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 51 kg és 150 cm. Mennyi lenne az ideális testsúlyom? A válaszokat előre is köszi :)

2015. ápr. 7. 20:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a magasságodhoz kicsit sok, főleg azért, mert még csak 13 éves vagy. 45 kiló már jó lenne :)

Nem azt mondom, hogy túlsúlyos vagy, de szerintem az 50 kiló a 160 centihez megfelelő. Illetve megnéztem neked a testtömegindex kalkulátort és ott is azt írta, hogy egy pár kiló mehetne le. Ne diétába kezdj, hanem mozogj! Keress valami jó sportot, amit szeretsz is, vagy járj el futni. Otthon is végezhetsz felüléseket, hátizom gyakorlatokat, vagy ugrálókötelezhetsz, stb. Az étkezésnél nem kell kalóriát számolni, sok gyümölcs/zöldség és kevesebb gyorskaja :) Ja és sok folyadék!

2015. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!