Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leszakadt a körmöm. Mit kell...

Leszakadt a körmöm. Mit kell vagy kell-e egyáltalán vele valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hete szakadt le az egész körmöm mar egész szépen gyógyulgat nem faj mar annyira, nem vérzik, nem levedzik. Egy hám réteg alakult rajta de az most elkezdett repedezni és feljönni. Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg van e valamilyen kenőcs ami jó rá vagy lehet-e vele valamit csinálni vagy meg kell várnom szépen mire újra kinő? Meg mennyi idő mire megnő? (semennyi körmöm sincs csak hús marad valamennyi a körömágyamból is szakadt ki)

2015. ápr. 7. 20:57
 1/4 anonim válasza:
Ij. Szegenykem. :( En is jartam igy, racsaptak a kocsiajtot. :( en leragasztottam, mosogatashoz, takaritashoz kesztyut huztam, amugymeg hagytam noni. Eloszor kicsit hullamosan nott vissza, majd ahogy nott tovabb, mar egyenesen nott az uj korom.
2015. ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja igen es kb 2 hetre ra mar volt erzekelheto kormom, es ugy 1 honap mulva mar meg se mo dtam volna, hogy valaha tortent vele barmi is. Gondolom ez attol is fugg, milyen gyorsan no a kormod.
2015. ápr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell vele csinálni, egy pár hónap alatt majd helyrejön. Eleinte csúnyácska a friss köröm.

Eddig csak a lábamról hagytam el körmöt, annak kellett vagy fél év mire normálisan nézett ki, de a lábon lassabban is nő mint a kézen.

2015. ápr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is rácsuktam egyszer a kocsiajtót és leesett. Tettem rá valami fehér vékonyabb rugalmas anyagból készült dolgot aminek most hirtelen nem jut eszembe a neve, de feltekertem az ujjamra és ahogy tekertem összetapadt. És mindig kenegettem fertőtlenítővel. Kenőcsöt nem tudok rá. Az idő attól függ, hogy milyen gyorsan nő a körmöd kb. 1-2 hónap mire jó lesz.
2015. ápr. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!