Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell csinálni ha leszakad...

Kassza kérdése:

Mit kell csinálni ha leszakad a kutyának a körme szaladkált eleset és leszakadt a körme és utána is szaladgált nemis sántitot semmi és ithon észrevettem hogy vérzik fertőtlenitetem és be van kötve. Mit csináljak még?

Figyelt kérdés

#kutya #leszakadt a körme.
2012. szept. 19. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk is nyáron,betonon letört két körme focizás közben,gyors ölbekaptam,raktam rá betadint és bekötöttem neki míg vérzett. Semmit nem kell már csinálnod,kötést már le is veheted hogy szellőzzön a seb. Orvost is felhívtam ő is azt mondta ennyi óvintézkedés elég. Mondta 1-2 napig fájhat neki de elmúlik ne aggódj:)
2012. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az nem baj ha nem betadinnal fertötlenitettem ? kb 1 órája van rajta a kötés akkor már most leveetem ? és még ha viszem ki akkor mit tegyek a lábára ?
2012. szept. 19. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
semmit, kinő alatta az új pár hét alatt.
2012. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem persze hogy nem baj,bocsi nem voltam itthon:) Lényeg hogy fertőtlenítsd. Már nem kell rá kötés,gondolom azóta levetted és nyugodtan viheted sétálni,az nem maradhat ki:) Jobbuláspuszi a lábikójára!
2012. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most vettem le...koszönöm szépen a segitségedet :)..és ha viszem ki tegyek valamit a lbára vagy lehet ugy szabadon ?
2012. szept. 19. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:

nem kell semmit raknod ez nem nyílt seb nem fertőzödik:)

Én is ilyen voltam mikor volt ez az eset,rettentően aggódtam de doki megnyugtatott:))

2012. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
oké most már én is megnyugodtam .köszönöm a segitségedet:)
2012. szept. 19. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek mindkét mellső mancsán le szokott esni az ötödik köröm, kb. fél évente. A doki azt mondta, hogy nem lehet mit csinálni, ha nem fáj neki, nem vérzik, nem gyullad be, akkor nincs gond.
2012. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!