Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőr alatti "csomók"? Mitől?

Bőr alatti "csomók"? Mitől?

Figyelt kérdés

Közvetlenűl a borom alatt több helyen is kialakult kisebb szúnyogcsípés méretű csomó. Az egyik a nyakamon, már van 5 éves, nem nött, nem fáj, érezni lehet hogy közvetlenűl a böröm alatt van, olyan pattanászserű, de mégsem az.. Aztán most egy hete ugyan ilyen lett a mellemen. Először azt hittem pattanás, de nem tudtam kinyomni,nem múlik el, de nem is nő, nem is fáj...

Mi lehet ez? Mit tudok vele csinálni?

Bőrgyógyászhoz fordulok vele mindenképp, csak érdekel, hogy van-e valainek ezzel tapasztata...


2015. ápr. 9. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem lett pár a mellkasomon,de idővel elmúlt. Nem tudom,mi lehet,talán kisebb zsírcsomó?
2015. ápr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen olyan mint a zsírcsomó, abszolút ártalmatlannak tűnik, viszont azért zavaró, főleg a mellemen... remélem el lehet távolitani vagy valami megoldás van rá :S
2015. ápr. 9. 22:44
 3/4 anonim válasza:
nem ilyen kis fehér golyó szerűség véletlenül?
2015. ápr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem lehet kiszedni, csak orvosilag, annál azért mélyebben van a bőrőmben.
2015. ápr. 12. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!