Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Láb trimmeléstől a szőr olyan...

Láb trimmeléstől a szőr olyan lesz mintha borotválnám?

Figyelt kérdés
Trimmelni akarom a lábam, de nem tudom, hogy meg fog e tőle vastagodni a szőr, mivel teljesen nem akarom eltüntetni csak rövidebbre akarom, vagy ha ez hülyeség mit kéne tennem?17/f

2015. ápr. 11. 14:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A trimmelés is egy megoldás, de nekem nem vált be. Meg persze attól függ, mekkorára trimmeled.

Én is így kezdtem, trimmelgettem egy ideig, de nem volt az igazi, mert olyan érzés volt, mintha megerősödött volna a szőr, persze nyilván nem, csak amikor rövid, akkor merevebb és úgy tűnik.


Aztán barátnőm unszolására próbaképpen leborotváltam, (neki nagyon bejött így :)) és így már sokkal jobb volt, de amikor borostás volt, pont ugyanolyan érzés volt, mintha trimmelve lenne.


Aztán kipróbáltam az epilátort, ami már sokkal jobb volt, mert a visszanövő szőrök sokkal ritkábban és egész gyengén nőttek vissza. Csak az epilátor hátránya, hogy sokáig tart epilálni.


Aztán kipróbáltam a gyantát, na az volt az igazán jó, mert ugyanolyan hatásos, mint az epilátor, és gyorsabban megvan.


Most viszont, IPL-lel meg akarom csinálni véglegesen/tartósan, mert már jó pár éve gyantázom/epilálom, és úgy gondolom, hogy nem valószínű, hogy valaha meg akarnám növeszteni.


Nekem is és barátnőmnek is sokkal jobban bejön, ha nincs szőr a lábamon. :)

2015. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!