Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon szőrős vagyok! De...

Nagyon szőrős vagyok! De furcsa helyeken! Mit tegyek? 13/L

Figyelt kérdés

Szóval a lábamon fekete hosszú szőreim vannak, néha vastagodnak. De ez még oké! Leborotválom, rendben van! DE! Másfél nap után újra le kell szednem mert vissza nő! Szóval nekem erős, gyorsan növő, fekete és hosszú lábszőrzetem van.

A hónaljamon meg van az a kékes beütés, amit a borotválkozás okoz. Az ellen mit lehet tenni? A hónaljamat is naponta kell borotválni.

Az alkaromon szőkés-barnás, de inkább barnába hulló a szőr. Az annyira ne is zavar.

A térdem is nagyon szőrős.

A combomon szőke de dús és hosszú.

A lábujjaim is szőrösek!! De hosszú fekete. És ugyan úgy gyorsan nő.

Bajszom csak picike van, de azt csipesszel kiszedem.

13 éves lány vagyok.

Hogyan lassíthatnám a növési folyamatot? Mit kezdjek evvel a sok szőrrel? Nektek van ilyen helyeken szőr?



2015. márc. 10. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el a gyerekorvodhoz és beszélj vele, hogy küldjön el hormonvizsgálatra!
2015. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
Sehogy, együtt kell élned vele, habár már vannak fény és hőterápiás gépek, de még nem elég jók...keress fel egy kozmetikust...
2015. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy erős és gyorsan nő a szőre valakinek még nem hormonprobléma, ha ilyen szőrös a hasad, hátad, esetleg szakállad nő, az már az. Azzal orvos. Egyéb esetben szőrteleníts. Ne borotvával, hanem gyanta vagy epilátor.
2015. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Másnak is kinő másfél nap alatt borotválás után. Az is ritka szerencsés szerintem, akinél epilálás után tényleg 4 hétig sima a lába, mint a reklámokban. Nekem 3 napig se. :-D

Sajnos ilyen alkat vagy, de ha vigasztal, akkor nagyon sok sorstársad van, nem lógsz ki. :)

2015. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy endokrinológiai kivizsgálás, bár lehet, hogy "csak" a kamaszkori hormonborulás okozza. Sajnos a legrosszabbkor tudunk ilyen pofont kapni a szervezetünktől. Epilálással, gyantázással tudod hosszú távon ritkítani, de az sem tökéletes megoldás
2015. márc. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,tiszta szőr mindenem.Én a combomat is borotválom és nekem is szőrös minden lábujjam,éppen ma borotváltam.
2015. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! 13 évesen különböző hormonális változások mennek végbe a szervezetedbe, ettől jelentkezhettek most a szőrök. Lehet hogy pár év múlva gyengülni fog, de az is lehet, hogy ilyen típus vagy. Rengeteg nőtársad szenved hasonlótól, közöttük én is.

Szerintem ne borotváld magad, hanem keress egy jó kozmetikust és gyantáztasd magad. Mindenesetre tovább leszel sima, és hogy nem egyszerre, egyforma ütemben nőnek a szőrszálak ritkábbnak is fog tűnni.

2015. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!