Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy magánszakorvos kb. mennyié...

Egy magánszakorvos kb. mennyiért távolít el egy tyúkszemet? Hogyan?

Figyelt kérdés

Mind a két lábam kis ujján van egy-egy tyúkszem. Állandóan kiújul már nem tudok vele mit csinálni, ráadásul egyre jobban fáj bármilyen cipő van rajtam. Az esztétikai kérdést nem is említve, így nyár közeledtével.

Magán úton általában mennyiért végzik el az eltávolítást, hogyan zajlik? Mennyi idő mire begyógyul a seb? Nem szeretnék emiatt táppénzre menni. (Munkavédelmi bakancs kötelező a munkahelyen, szóval akármilyen cipőt, papucsot nem vehet fel.



2015. ápr. 12. 12:28
 1/1 anonim válasza:
Nekünk is régebben volt ilyen problémánk. Nekem szemölcsöm volt a lábujjamon, de eleinte azt hittük hogy tyúkszem. Kicsi hagyma giriszdeket áztattunk be és a lével kenegettem, és elmúlt. Elméletileg tyúkszemre is jó.
2015. ápr. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!