Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha szőrök jelente...

Gidófalvi kérdése:

Mi a teendő, ha szőrök jelentek meg a hasam és a mellem között nő létemre?

Figyelt kérdés
Pár éve jelent meg a hasamon és a mellkasomon sötétebb szőrszálak,ami nagyon zavaró. Legyantáztam,de mindig vissza nő!Nő gyogyásznál voltam és minden rendbe,hormonvizsgálaton nem voltam. Valaki tudna segíteni,hogy esetleg milyen természetes gyógymódot lehetne alkalmazni(tea,gyógynövénykivonat,de ne gyógyszer!),ami segítene,hogy eltünjenek,ha idővel is! Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. ápr. 14. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az, hogy itt-ott egy-két furcsa szőrszálad kinő, önmagában még nem rendellenes, ha nem tömeges a jelenség. Gyantázd vagy borotváld le, ha zavar, és a végleges szőreltávolítási módszerek is alkalmazhatóak, ha szeretnéd.
2015. ápr. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy van oka, azt kéne kideríteni.
2015. ápr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hormonproblémára érdemes gyanakodni, az a vizsgálat maradt el. Mégis hogy maradt el a kivizsgálás?


Hogy lehet minden rendben, ha nem volt hormonvizsgálat? Addig nem mondhatja egy orvos, hogy minden rendben.



PCOS és a gyakori női hormonzavarral együtt járó tünetegyüttesekre gyulladáscsökkentő, szénhidrát szegény étrend (pl. paleo) gyógymódnak tekinthető.

2015. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt ugy lehet elkepzelni,hogy kb. 20-30 szal lehet a mellem kozott es a hasamon. Gondoltam,hogy esetleg van ra valami gyogynovenyes kivonat,ami segithetne az eltuntetesbe,de ha nincs akkor a vegleges szortelenitest kell alkalmazzam,mikor majd tudok venni magamnak egy ipl-t otthonra,de nagyon koszonom,hogy segitettetek!
2015. ápr. 15. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!