Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van gyulladva az ínyem,...

Mrc1 kérdése:

Be van gyulladva az ínyem, főleg az alsó, Paradontax fogkrémet használok, a fogínyvérzés elmúlt, de a duzzadt fogíny nem akar csillapodni. Lassan el fog fogyni egy egész tubus Paradontax. Lehetséges, hogy közel állok a fogaim elvesztéséhez?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hónapja voltam fogorvosnál fogfúrás miatt, rákérdeztem, hogy mi a helyzet a fogínyemmel, annyit mondott, "Hát igen, be van gyulladva". Semmi gyógymódot nem mondott, semmilyen receptet nem adott.

Paradontax fogkrémmel szoktam naponta 3-4 szer mosni, de nem akarja csillapítani a duzzanatot. Félek, hogy el fogom veszíteni a fogaimat 22 évesen és azért nem használ a Paradontax, mert már túl késő. Mit tudnátok ajánlani, mivel tudnám leggyorsabban elmulasztani a fogínygyulladásomat?



2015. ápr. 14. 17:12
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Keress egy másik fogorvost, aki komolyan vesz és rendesen bánik veled!
2015. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, miután elvesztetted az összeset, akkor nem lesz többet gyulladás és néhány implantátum elég, hogy megtartsa a teljes műfogsort.


Nincs valamilyen lerakódás a fogaidon, ami ingerli az ínyedet? Így kezdődik az íny visszahúzódása és sorvadása, majd a fogak kihullása. Remélem nem ingyenes sztk fogorvoshoz jársz, mert ott csak a higanytömés és a húzás közül választhatsz.

2015. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik fogkrémet próbálj meg

(Pl. Meridol)

2016. ápr. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!