Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis hogy ilyen gondolat...

Normalis hogy ilyen gondolat eszembe jutott? Felmerult bennem? 20/f

Figyelt kérdés
Nagyon tetszeme ha no lehetnek lattam neten ilyen hormonokat szedtek amitol nove valtoznak stb a noi ruhak is vonzanak nagyon szeretnek no lenni.Valaki tud ezekrol a hormonokrol??
2015. ápr. 19. 23:12
 1/8 anonim válasza:
0%
persze,beszedsz 2 tablettát eltűnik a "farkad" és pina lesz a helyén,megformálódik a melled stb. hogyne,taps-taps
2015. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam arra h biztos jó nőnek lenni, de azért ennyire mélyen nem :D

Egy hormon amitől nő leszel xD

2015. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
a büdös transzi fajtádat hogy szárítkoznál meg a villamos szélvédőjén, de azért szeretlek remélem tudod :*
2015. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem viccelek :) a farkad nem tunik el de noies arcod lesz noi melleid stb..
2015. ápr. 19. 23:16
 5/8 anonim válasza:
100%

Egyrészt ez korántsem ilyen egyszerű, hogy hallottam róla és kipróbálom, mert olyan jól hangzik. Ez egy VISSZAFORDÍTHATATLAN folyamat. Szükséges hozzá orvosi felügyelet és pszichiátriai jóváhagyás. És még eszedbe se jusson a feketepiacról beszerezni, mert jó esetben hatástalan, rossz esetben súlyos problémákat okozhat.


Ha akarsz, öltözz női ruhába, sminkeld magad, és akkor majd rájössz, hogy tényleg kell-e ez neked. De ha ez csak akkor merült fel benned, mikor láttad, hogy vannak ilyen hormonok, akkor kétlem, hogy komoly lenne a dolog.

2015. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem, nem normális
2015. ápr. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
#5 vagyok. Viccnek meg hülyéskedni meg nagyon rossz ez a kérdés, ugyanis ez egy valós és komoly probléma kezelése, azaz mikor valakinek férfi teste van, de nőnek érzi magát. Egyáltalán nem vicces dolog.
2015. ápr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen 5-os noi ruhakba cipobe all is a farkam...
2015. ápr. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!