Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha xanaxot szedek adhatok vért?

Ha xanaxot szedek adhatok vért?

Figyelt kérdés

szeretnék vért adni, de napi 3x1 xanaxot kell bevennem.

Így is adhatok önkéntesen vért?



2015. ápr. 20. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd.
2015. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
És ne szedd azt a szart.
2015. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell bevenned, te akarod szedni. Rászoktál, függő vagy, de kelleni nem kell, ez nem olyan mint a víz, vagy a levegő. Egyébként Google: [link]
2015. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem vagyok függő, sokszor van, hogy elfelejtem bevenni.

Depressziós vagyok ezt pedig szakorvosok írták fel és nem holmi buta linkeknek fogok hinni már ne is haragudj.

Ha meg téged beetetett valami tv shop kategóriás termékárus valami csodaszerről akkor gratulálok

2015. ápr. 20. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom nem. Véradásnál ki kell tölteni egy kérdőívet. Nem emlékszem pontosan de szerintem a nyugtatót is kérdik.

(bár a nyugtató másnapra már nincs vérben)

2015. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
9%

Bocsánat, hadd szóljak hozzá. A véradástól függetlenül.

A Xanax nem szar. Kis túlzással életet menthet. Viszont egy pár hét szedés után abba kéne hagyni, mert a neten fellelhető írások szerint fizikai agykárosodást okoz, ha évekig szedi valaki.

Emellett jön a függőség kérdése.

Az, hogy egyszer-egyszer nem veszed be, az nem jelenti a függőség hiányát. Akkor nem vagy függő, ha mondjuk egy hónapra abbahagyod, és tudsz aludni, nem pofozod le a szomszéd gyermeket az erkélyről azért, mert nem olyan hangon köhögött, ahogy te kedveled, stb.

2015. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ne aggódjatok nem vagyok függő úgy van előíratva, hogy nem folyamatosan szedem.

Holnap felhívom az orvosomat megkérdezem adhatok-e így is vért, és természetesen a véradáson is megmondom majd. :)

2015. ápr. 20. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!