Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha suliban érzem, hogy elég...

Ha suliban érzem, hogy elég gyorsan ver a szívem és reggel kávét ittam, az baj, van ilyen hatása a kávénak (többi lent)?

Figyelt kérdés
Nem sokat aludtam, meg alapból fáradt típus vagyok, de megittam egy fél csésze kávét és ma kivételesen nem fárasztott le, viszont volt egy időszak, hogy ugrált kb a testem, annyira vert a szívem, de akkor fáradtabb is voltam, inkább ne kávézzak meg aludjak többet, vagy ez természetes? Csak mert fárasztó hatása van rám nézve meg a mellkasomnál is csinál valamit, de az íze miatt iszom, szóval lehet nem iszok többet.
2015. ápr. 20. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a szíveddel van a probléma,vizsgáltasd ki
2015. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kimerültség, és stressz okozhatja. A kávé pedig ront rajta. Egy EKG tanácsos, de a leírtak alapján inkább a fentiek között van az ok.
2015. ápr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!