Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menjek holnap suliba?

Menjek holnap suliba?

Figyelt kérdés
Faj fejem/torkom kicsit folyik az orrom
2015. ápr. 20. 23:18
 1/9 anonim válasza:
50%

Neee, inkább maradj otthon, a legkisebb kifogással is 😉

Csak szerezz orvosit 😃

2015. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja és tök komolyan mondtam
2015. ápr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
Miért ne mennél? Én még influenzásan + lázasan is mentem.:'D Egy kis megfázásba nem halsz bele.:)
2015. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj otthon. Inkább kúráld ki magad pár nap alatt, minthogy később mégbetegebb legyél, és heteket kelljen hiányoznod. De mindenképp menj el orvoshoz, és pihenj sokat!
2015. ápr. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

"Én még influenzásan + lázasan is mentem."


Hadd dicsérjelek meg, remélem, sok osztálytársadat sikerült összefertőznöd.


Kedves kérdező, várd meg a reggelt, most lefekvés előtt (bár elég késő van már:-)) igyál egy bögre forró mézes teát vagy NeoCitrant, vegyél be C-vitamint (legalább 0,5 grammot) és valami nonszteroidot.

Ha reggelre semmit nem javul, menj dokihoz, inkább most maradj otthon egy-két napig, mint később egy hétig, mert nem bírsz kikeveredni a nyavalyából.

2015. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az influenza lappangási idő alatt is fertőző mint bármelyik más vírus.


Én is voltam de nem volt lázam. Nem is tudtam. Este semmi bajom nem volt. Felkeltem, gyenge voltam de nem számítottam semmire, elotte nem voltam influenzás és nem fájt semmim. Elmentem suliba de ott rosszul éreztem magam. Suli után otthon mertem a homet, semmi. Aludtam mert rosszul voltam. Felkeltem, 39 felett.. Az egész osztályt megfertozhettem volna tudtomon kivul de nem igy történt. Igaz utana én otthon maradtam.


Náthával sose maradok itthon. Azota dolgozok, két hétig betegen dolgoztam, kinyirtam a szervezetem. Inkább pihend ki kérdező!

2015. ápr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Kedves 5-ös válaszoló. Ha egy napot kihagyok a suliban mintha egy hétig nem lettem vln olyan.:) Nem éppen egy laza iskolába járok. Ja és ha így már megemlíted nem fertőztem le senkit mivel szerencsére csak én voltam beteg az osztályból.
2015. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennek örülök, szerencséjük volt a többieknek. Ettől viszont még szvsz felelőtlenség lázasan, betegen bemenni, a tanulás sem olyan hatékony, amikor örülsz, hogy kilátsz a fejedből, úgyhogy sokra nem mész azzal, hogy ott vagy.

Kicsit érzékenyebb vagyok erre a témára most, mert a fiammal jártam úgy, hogy egy hét betegség után visszament a suliba, a padtársa pedig két nap alatt sikeresen visszafertőzte, ugyanígy lázasan, taknya-nyála összefolyva ment be, úgy kellett hazaküldeni.

2015. ápr. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%-os, tényleg igazad van de ezt a lappangási idő miatt amúgy sem lehet kivédeni sajnos. Nem tudja se a gyerek, se a szülő időben.
2015. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!