Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy menjek holnap orvoshoz?

Hogy menjek holnap orvoshoz?

Figyelt kérdés
Holnap el kéne mennem Neurológiára 3 napja tartó elég erős fejfájással, és szédüléssel. néha elég furcsa a fejfájásom. (voltam multkor gégészeten, és csak be kellett jelentkezni az információnál rá 1 órával ki is vizsgáltak. a kérdésem pedig a következő..: ugyan így van ez a neurológián is? tehát oda megyek, elmondom a panaszaim, és kivizsgálnak? sajnos nincs beutalóm, azért mert h-sz-p-en rendel csak a háziorvosom, és ugye holnap pedig kedd. ez meg már nem tűr halasztást.. (ma mentem volna, de nem volt az orvos, ezért nem kaptam beutalót) 15 éves vagyok, és a gyerek osztályra nem szeretnék menni, mert ott 3 napi megfigyelésen bent tartanának nekem pedig csak egy vizsgáltra van szükségem. pl: MRI, CT, bármi amitől kiderül mi a bajom. sürdösségire még nem mehetek, mert 16 éves kórtól lehet, én 15 vagyok! kérlek segítsetek mit tegyek?

2013. aug. 13. 01:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Leírnád a tüneteidet hol fáj?Ha szemedet jobbra és balra mozgatod érzel fájdalmat?Ha a nyakadat jobbra és balra fordítod hallasz kattogást,ropogást vagy valami mást?Csak a bal vagy a jobb oldalon fáj a fejed?
2013. aug. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!