Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Depresszióban,...

Mit tehetnék? Depresszióban, illetve mértéktelen evészavarban szenvedek. Ezek mellett tüneteim:

Figyelt kérdés
fokozott étvágy, fokozott szomjúságérzet (emiatt gyakori vízelet, ami színtelen), alvászavar, székrekedés, és egy éve kb. nincs menstruációm (fél évig anorexiás voltam)

2015. ápr. 22. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pszichológushoz, egy jó szakember tud segíteni szerintem!
2015. ápr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz, aki sokat segít. Fejlödők. De nem tudom mit tehetnék a fizikai tünetekkel. Már öt napja nem volt nagydolgom, és félek, ha nem jön meg a menstruációm meddő leszek...
2015. ápr. 22. 13:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Igyál sokat(legalább 4 liter/nap) és egyél olyan kajákat ami ízlik teljesen mindegy, hogy mi az. Főleg gyümölcsöket és rengeteg b-vitamint szedjél.
2015. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Azt teszem. Több mint négy litret iszok, és nagyon sok olyan kaját eszem, ami izlík. TÚL sokat!
2015. ápr. 22. 15:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát a nagydolgot megoldhatod könnyen, ha veszel be valami hashajtót, vagy iszol egy kis étolajat. A menstruációra nincs tippem sajnos...Fordulj orvoshoz.
2015. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
NEm használ a hashajtó. Csak ha legalább tízet veszek be, étolaj, ricinusolaj sem használ. Egyáltalán...
2015. ápr. 22. 15:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Mozogj, sétálj, kocogj vedd észre a környezetedet ne mindig a saját szaroddal foglalkozzál.
2015. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De kényelmetlen így élni. Nem értheted. Nem vagy a helyzetemben... Csak arra gondoltam, ezek a tünetek valamilyen más betegséghez tartóznak, amit talán meg lehet oldani. Talán egyszer lehet gyerekem.. Nem leszek meddő.
2015. ápr. 22. 15:22
 9/13 anonim ***** válasza:
Nincs szervi betegséged, ez 99%. Ha jól akarod érezni magad akkor változtass az életeden.
2015. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Együttérzek veled, kérdező!


Nyugodj meg, a menstruációd vissza fog térni. Minek előre aggódni jövőbeli dolgokért? Lehet, hogy a mostani túlzott szorongásod szerepeet játszik a székrekedésben is.


Tehát: enyhítsd a tüneteket és ne aggódj, és beszélj valakivel, aki meg tud nyugtatni.


Szeretettel: egy válaszoló.

2015. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!