Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kaja elosztása edzés mellett....

Kaja elosztása edzés mellett. Hogyan?

Figyelt kérdés
Kicsit összezavarodtam. Napi négyszer étkezem, és nem tudom, hogyan kéne elosztanom az adagomat. Rendesen van reggeli, tízórai, aztán ebéd, hogy délelőtt többet egyek, de este edzésem van hattól, aztán fél tízre érek haza. nem akarok nagyon enni dzés ellőt, mert egyszer jól felráztam a gyomrom, majdnem ki is taccsoltam, este pedig szintén nem akarok enni, mert sportolás után sose bírok egy falatot se lenyelni, plusz éjszaka azzal csak rosszat teszek a gyomromnak, ha fél tízkot vacsizom, tizengykor vagy éjfélkor meg ágyba vonulok. :D hogy kéne elosztani a kajálást? Legyne inkább napi őt étkezés?

2015. márc. 28. 18:34
 1/1 anonim válasza:
Milyen edzés ? Napi 6 kaja. edzés után muszáj fehérjét enned(csirkemell) mert különben alig lesz változás
2015. ápr. 18. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!