Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrpolip műtét volt valakinek?

Orrpolip műtét volt valakinek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt!
2015. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mesélnél róla?mennyire volt fájdalmas?mennyi időt kellett a kórházban tölteni??13 éves lányomnak lesz.30.án megyünk CT-re utána kapunk időpontot.Mennyi idős voltál??
2015. ápr. 22. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél 14 éves voltam, a másodiknál 15. Bent azt mondták, hogy sajnos bármikor kiújulhat az orrpolip, bár az utolsó műtétem óta nem volt panaszom (idén töltöm a 22-őt).

A műtét napján bementem a kórházba, és a mandulaműtétek után végezték el az enyémet is. Altattak, semmi fájdalmat sem éreztem (utána sem). Ha jól emlékszem csak 2-3 napot tartottak benn. Az egyetlen kellemetlen dolog az az volt, hogy a műtét után "kitömik" a járatot, amit azt hiszem másnap vagy harmadnap távolítanak el. Nekem konkrétan kihúzták. Érzésre is fura volt, meg látványra is, ahogy azt a hosszú gézt húzzák az orromból.

A második műtétemnél azonban a számban kellett egy vágást végezni (a felső fogsoromnál kívül, az ínyem mellett), és azon keresztül távolították/kaparták ki a polipot. Erre azért volt szükség, hogy minimális legyen az esélye a kiújulásnak. Azt felszívódó varrattal öltötték össze. Az sem különösebben fájt később, de a beszéd és a mosolygás nehéz volt, húzódott nagyon.

Ennyire emlékszem a két műtétből.

2015. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. ápr. 22. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!