Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívhatok antibiotikumra?

Szívhatok antibiotikumra?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok. Több mint 2 hétig antibiotikumot kell szednem, amire nem ihatok alkoholt, pedig lesz pár fontos buli a . Gondoltam: nembaj majd fogyasztok mást... de fenn áll a kérdés, hogy a zöld hatását is megváltoztatja jó vagy rossz irányba....

2015. ápr. 23. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Az antibiotikum is méreg amit a májad intéz majd. A zöld is méreg amit ugyanúgy a májad fog intézni. Elég, ha egyszerre egy dologgal mérgezed magad.
2015. ápr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Gyógyulj meg, baromálattya! Az most a legfontosabb, nem az idióta züllött bulik. Remélem, segítettem a gyógyulásod.
2015. ápr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az idióta züllött bulik a szerenád és a bankett haver! :) Én csak nem akarok az egyetlen józanul elbúcsúzó végzős lenni, ezért kérdeztem meg. de nyílván szarul sem akarok lenni... ezért kérdeztem meg :)
2015. ápr. 23. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Jólvanna. Nem bántlak, de tényleg ártana az erős vegyszer mellett. Egyébként meg érdekes lesz józanság önkívületében átélni a dolgokat, meglásd! :D
2015. ápr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle :)
2015. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neked az lesz a legnagyobb buli, ha tiszta fejjel látod majd, hogy mások mit művelnek, szerintem ez életreszóló élmény lesz. :-))) Ne igyál, nefüvezz, gyógyulj meg, szedd csak a gyógyszert.
2015. ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már megkérdezed, akkor magad is tudod, hogy nem.
2015. ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bevallom abban reménykedtem, hogy valami orvors , vagy hozzáértő ember tudományosan megmagyarázza, hogy mivel ez tüdőn keresztül jut a vérbe ezért nempara... persze erre csekély esély volt, dehát a remény hal meg utoljára. :D. De azért valljuk be, valószínüleg az eddigi kommentelők sem értenek jobban a dologhoz mint én. Az emberi test bonyolult szerkezet. Szeretem ha meg vannak magyarázva az álláspontok/tények. Eddig az első komment a leglogikusabb. De továbbra is várom a hozzáértőbb emberek véleményeit! :)
2015. ápr. 23. 16:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum is ugyanúgy a vérbe jut és az is átmegy az agyadon.. Én nem ajánlom.
2015. ápr. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A kendernek is van antibiotikum hatása.

Jobban járnál ga orálisan fogyasztanád,de ha szívod sem lesz bajod.

Se nagyobb se kisebb fless.

A kender semmivel sincs (káros) kölcsönhatásban.

Hidd el!

2015. máj. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!