Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az káros a hajamnak ha minden...

Pagiva0725 kérdése:

Az káros a hajamnak ha minden nap megmosom?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném megkérdezni,hogy ugyan én minden nap samponnal megmosom a hajamat.Ez árt neki?

2015. ápr. 23. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát hajlamosabb lesz a zsírosodásra, szerintem elég 2-3naponta is.. de ha te úgy érzed jól magad,ha mindennap friss, akkor mossad minden nap. Én úgy tudom, hogy nagy probléma nem adódhat belőle, minden fodrász mást mondd :D egyik, h nemjó mindennap, másik, meg h nem árt :D
2015. ápr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Árthat, mert a fejbőr is kiszárad és a haj is. A szőrtüszőkben levő faggyúmirigy által termelt faggyú keni a hajszálakat és ragasztja össze a szarupikkelyeket. Túlzott elvesztésekor kezd felhasadozni a hajszál.
2015. ápr. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
próbáld ki azt, hogy egyik nap megmosod, másnap pedig száraz sampont használsz. miután alkalmazkodott a hajad a kétnapi mosáshoz, megint kitolod egy nappal és így kevésbé fog károsodni
2015. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!