Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges valamilyen módon a...

Lehetséges valamilyen módon a személyiségváltoztatás?

Figyelt kérdés
Eléggé csendes lány vagyok, folyamatosan egyedül vagyok mert észre sem vesznek. Már többször próbáltam, hogy beszélgetek másokkal de nem megy. Van akinek ez nagyon könnyen megy én pedig utálom, hogy keresztülnéznek rajtam, és azért mert csendes vagyok úgy beszélnek rólam mintha ott sem lennék, pedig ott állok mellettük.

2015. ápr. 26. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy túlságosan félsz a véleményüktől és azért nem mondasz inkább semmit? nekem volt egy időszakom, amikor visszahúzódó voltam, meg akik nagyon tetszenek vagy félek a véleményüktől, azok előtt most is alig merek megszólalni. de összességében az elmúlt pár évben kinyíltam, merészebb lettem, sokkal többet beszélgetek emberekkel, a társaság középpontjába is kerültem néha. ebben sokat segített, amikor egyetemre kerültem. sok új embert ismertem meg, tiszta lappal indultam stb.
2015. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talán félek a véleményüktől is de észre sem vesznek, esélyt sem adnak nekem
2015. máj. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!