Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki szív UH leletet olvasás...

Valaki szív UH leletet olvasásában jártas?

Figyelt kérdés

Az alábbi linken megtaláltok egy a mai napon készült szív UH-t.


Édesapám volt, 63 éves, jelenleg is dolgozik, mint vagyonőr, eredetileg epekővel kezdődött az egész végül azt nem bántották az orvosok, azóta sincs vele baja, de 2013 októberében megműtötték húgyhólyagdaganatra, amire azóta is 3 havonta jár tükrözésre, októberben, ha a kezelő orvos úgy véli akkor már csak 6 havonta kell.


De ma volt édesapám szív UH-n, 2011-2012 között valamikor kapott szívinfarktust az EKG kimutatta és amiatt jár kivizsgálásokra.


Tudnátok segíteni nekem, hogy ezek mit jelenteken? Kíváncsi vagyok, mert csak május végén kell a kardiológiára mennie további vizsgálatokra, de egy szó fogott meg leginkább a golyótrombus. Ezt nem tudom micsoda. Annyit még elöljáróba, hogy édesapámnak a jobb vádliján főleg inkább a belső felén jókora visszere van, valószínűleg később azzal is gond lesz, de nem hajlandó megnézetni azt, az orvosok meg nem tudnak róla. Köze lehet-e ennek a golyótrombusnak ehhez vagy csak én vagyok nagyon laikus és naiv?


Aki jártas esetleg ilyen dolgokban, tudna segíteni, hogy mi micsoda?


[link]


Köszönöm!!!


2015. ápr. 27. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezzel a lelettel nem várnék május végéig.
2015. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt eltudnád mondani, hogy miért? Mi olyat látsz benne, ami miatt nem lenne szabad addig várni? Én teljesen laikus vagyok, nem értek hozzá.
2015. ápr. 27. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
A golyótrombus az egy vérrög, ha kimozdul és elzárja a koszorueret, apád halott. A szíve egyébként is gyengén működik, mész is van, hátsó-oldalsó része alig mozog.
2015. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézusom! Akkor minél hamarabb intézkednünk kell! Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
2015. ápr. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!