Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csajok! Ti ilyenkor mit...

Csajok! Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós típus vagyok, de már régóta. Ez nagyon zavar, mert szinte mindig beizzadok a pólóba és szinte semelyik dezodor (amit használok) nem segít, csak a szag eltüntetésében, de az izzadsagfolt ott marad a felsőmön és az ciki, ha mondjuk suliba jelentkezek és látszik, de főleg érzem hogy nedves ott. Valami tanács ami nektek bevállt és szívesen ajánlanátok?
2015. ápr. 29. 21:01
 1/7 anonim válasza:

először is szerintem a golyós dezodorok vagy bármilyen dezodorok amik nem fujósak azok sokkal hatékonyabbak, nem csak a szag eltüntetésben hanem a verejték mirigyek működésének csillaptásában is, másodszor szerintem vigyél magaddal egy törülközőt a táskádba és néha mikor nagyon izzadsz menj ki a mosdóba és törölgesd meg azokat a helyeket ahol nagyon zavar.

ha viszel kozmetikai nedves törlőkendőt vagy akár baba popsi törlő kendőt akkor még fel is frissülsz tőle, és foltos sem lesz a polód.

2015. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Solutio antisudorica, Sol. castellani sine fuschino, exodor. Ezek közül valamelyik, nekem a középső vált be. Patikában kaphatók. Illetve bőrgyógyász (ő írta fel).
2015. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a rexona spray vált be a leginkább. Amikor csak lehet ujjatlan poloban vagyok. Vagy ha hűvös van akkor csak pamut és laza felsok ami nem tapad a honaljra.
2015. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rexona dezodor, és rá hintőpor. Legyen nálad mindég hintőpor, és szünetben használd!
2015. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nem izzadni ciki, hanem büdösnek lenni!
2015. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyira izzadsz, akkor termszetesen elmész dokihoz, aki elküld, ahol ki tudnak vizsgálni normálisan.
2015. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem segít a deo, akkor doki (bőrgyógyász). Én nagyon nehezen vettem rá magam, de nem ciki. És utána sokkal jobb érzés, hogy már nem izzadsz. Egy életre letudva a probléma :)
2015. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!