Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vér megjelenése a vizeletben...

Vér megjelenése a vizeletben (1x), aztán csak csípő vizelet napok óta. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kezdetben az első tünetem az az volt, hogy hirtelen rámjött a "nagy dolog" hasmenésszerűen. A szélkeletem állaga lágy volt és világosbarna, illetve csípet és erősebb szagú. Ez délután volt. Aznap a reggeli vizeletem sötétebb volt és más, erős szagú. Még nem csípett, meg semmi. Másnap szintúgy.

Még ezen a nap belázasodtam (39), érzékeny bőr, levertség, fejfájás. Igazából más bajom nem is volt, de már itt jelentkezett vizeléskor a csípő érzés és ezen a napon egyszer véres volt. (nem túl erősen) A következőnél pedig teljes mértékben átlátszó (próbáltam minél többet is inni) Azóta teljesen normális színű a vizeletem. Láz meg minden ilyesmi még azon a napon elmúlt. Reggelre meg sem lehetett volna mondani, hogy az előtte lévő napon beteg lettem volna, de a bőröm még mindig kissé érzékeny volt.

Körülbelül ennek az egésznek már 5 napja. Egyedüli panaszom az, hogy csíp. (de már nem úgy, mint akkor és változó, hogy mennyire)

Mi okozhatta? Felfázás? Fertőzés? Esetleg valami más?

Igazából én eléggé félek minden ilyesmi dologtól, hogy mi van, ha valami komolyabb bajom van. (gondolok én egyből itt pl. a rákra és minden ilyesmire) De az ilyen ügyekben nem szívesen megyek az orvoshoz, bár lehet mindenféleképpen meg kéne ejteni, ha nem múlik el kb 2 napon belül.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

20f



2015. ápr. 30. 03:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű felfázástól vesemedence gyulladason át sok minden okozhatja. Háziorvoshoz kellene menni, csinálni vér és vizeletvetelt és az eredmény után további vizsgálatokat.
2015. ápr. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj csak el, inkább tudd meg előbb, ha baj van, mint mikor már kezelni sem lehet.


Ilyen nekem is volt, csak fertőzés - én hüye ráültem a nyilvános wc-re.

Első napokban véres pisi, és a vége nagyon fájt (a húgyhólyagom alja meg a húgycsövem). A vér elmúlt 2-3 nap alatt (bár sírni tudtam volna a fájdalomtól), de a végén fellépő perzselő-görcsös érzés még egy hétig maradt utána.

2015. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!