Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akkor mehetek rendőrnek ha...

Akkor mehetek rendőrnek ha szemüveges vagyok és műtöttek agydaganattal?

Figyelt kérdés
7 éve jóindulatú agydaganattal műtöttek és mára teljesen egészséges vagyok.A szemem már 5 éves korom óta rossz és azóta hordom a szemüveget.Csak suliban nem szoktam.Ezért kontaklencsét veszek,mert nem szeretem a szemüveget.(7.osztályos vagyok)Így lehet belőlem rendőr?14F

2015. máj. 1. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel a Rendőtiszti Főiskolát és érdeklődj erről, illetve hogy hol lehet elérni a bekerülés feltételeit, kizáró okait stb. vagy a felvi.hu is esetleg segíthet, vagy a főiskola honlapja
2015. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szemuveg kizaro ok.
2015. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

De f**ért irjátok, hogy a szemüveg kizáró ok, ha fingotok sincs róla?

Ha teljesen egészséges vagy az agydaganat műtétről nem kell szólni senkinek... A látásod hanyas?

Egyáltalán nem kizáró ok a szemüveg..

2015. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fejből nemtudom hogy hanyas a szemem de megkérdem szüleimet hátha tudják és leírom.És köszönöm a válaszod!
2015. máj. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!