Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvos csak délelőtt van én...

Orvos csak délelőtt van én akkor suliba lennék akkor igazolja nekem?

Figyelt kérdés

szóval.. ma ment a hasam nem tudtam elmenni dokihoz holnap mennék de délelőtt van csak de nekem suli is van.. akkor hogy legyen? elmegyek dokihoz igazolja azt az időt vagy napot nekem?


továbbá..

mióta a gyerekorvos kiléptetett mert elmúltam 18 hogy mondjam neki hogy azt szeretném h ő legyen a háziorvosom?


2015. máj. 5. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy igazolja,csak szólj neki,kérd meg, vigyél ellenörzőt beleírja.


Egyszerűen mond meg, a régi háziorvossal már találkoznod se kell majd,az átpostázza az új dokidnak a leleteid.

2015. máj. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm!
2015. máj. 5. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát az átjelentkezést kérdezd meg, mert nálunk ugyan nem postáznak semmit, neked kell elmenni érte és átvinni a papírokat - és gyanítom az országban ez a tipikusabb.

Az igazolás meg vagy bejön, vagy nem. Ismerek olyan orvost, aki utólag nem igazol, akkor marad a szülői igazolás.

2015. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
így van, nekem kellett átvinni a papírokat. de szerencsére csak a szomszéd tömbig kellett mennem. és igazolta a tegnapit is meg a mait is nem problémázott :) jófej doki de remélem nem találkozom vele sűrűn :D
2015. máj. 6. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!