Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok éjszaka aludni és...

Nem tudok éjszaka aludni és hozzá szoktam a délelött 10-11 től este 10-11 alvásig. Hogyan tudnám magam vissza állítani "eredeti" módba?

Figyelt kérdés
Már próbálkoztam azzal is hogy fennmaradok egy napot, akkor be is válik, de egy két nap után automatikusan vissza áll ( egyszerüen nem tudok mit csinálni, nemtudok aludni... ) Sajnos hamarosan itt az iskola, és így elég érdekes lenne... Esetleg van valami ötlet? 15/F
2013. aug. 19. 05:32
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egyéb?
2013. aug. 19. 06:30
 3/6 anonim válasza:
én se tudok aludni
2013. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nem ezt mondtad az éjjel:D
2013. aug. 19. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyre később lefeküdni és felkelni, amíg megteheted.
2013. aug. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az ilyen esetek normálisak a kamaszkorban. (meg ki tudja, talán később is) Én a helyedben a szüleidre támaszkodnék, ők általában korábban kelnek, és engem például ők szoktak felkelteni rendszeresen 8 óra körül suli előtt egy héttel, hogy most már ideje lenne vissza lendülni a régi kerékvágásba...^^

Ha ezt rendszeresen megteszik, egy idő után már megszokott lesz, és akkor később is menni fog a "hajnali" 8-kor való kelés.

Későn kelő szülők esetében én az ébresztő órát ajánlom, persze csak akkor, ha fel is kelsz rá, mert én általában kikapcsolom és alszom tovább...

2013. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!